biorezonhelp

Pomôžeme vášmu zdraviu

Esencie života RAMISSIO

Prírodné doplnky výživy v kombinácií s know-how Ďalekého východu, aby zaistila čo najvyšší prospech z užívania účinných látok umožňujúcich viditeľné zlepšenie života.

GOJI

Stopercentná šťava z tých najkvalitnejších produktov kustovnice čínskej z himalájskej oblasti Ningxia sú výberom toho najlepšieho z najlepšieho - ovocie, ktoré už po stáročia prináša šťastie do života ľudí.

Blahodarný vplyv Goji na ľudský organizmus - udržuje pleť pružnú a sviežu, regeneruje bunky, vlasy a nechty, podporuje imunitný systém, zlepšuje zrak, zlepšuje krvotvorbu, udržuje správny tlak, upravuje činnosť pečene a ľadvín, reguluje cholesterol a cukor v krvi, zvlhčuje pľúca, pomáha regulovať telesnú hmotnosť, posilnuje kosti a svaly, zbavuje nespavosti, uľavuje od bolesti hlavy a od závratov, odbúrava stres, podporuje sexuálne funkcie, má silné protirakovinové účinky, spomaľuje starnutie.

Goji

ROYAL COLLAGEN

Elixír mladosti a vitality z rybieho kolagénu, ktorý je tým najlepším zdrojom kolagénu pre ľudský organizmus.

Kolagén pre váš pôvab a krásu - prebúdza pleť k novému životu, pomáha liečiť akné a rieši problémy s problematickou zápalovou pleťou, okysličuje a detoxikuje bunky, podporuje delenie buniek, čím zlepšuje schopnosť regenerácie tkaniva pokožky, prispieva k prevencii problémov s pohybovým aparátom, pomáha regenerovať svaly, podporuje liečbu kŕčových žíl a krehkých krvných ciev, podporuje liečbu pokožky po spálení kože nadmerným opaľovaním, používa sa k liečbe ochorení kostí a kĺbov. Vo forme drinku je omnoho účinnejší ako tabletky a krémy.

Royal Collagen

REVITALIZE

Starostlivo namiešaný kokteil z Aloe Vera, sirupu z Agáve a extraktu z Acai pomôže vášmu telu zbaviť sa škodlivín a doplniť mu potrebné vitamíny a minerály.

Účinky Ramissio Revitalize - prevencia proti kardiovaskulárnym ochoreniam, účinný bojovník proti vysokému cholesterolu, napomáha k regulácii krvného tlaku, zlepšeniu cirkulácie a okysličeniu krvi, napomáha k zníženiu hladiny glukózy v krvi, pomáha pri alergiách a páleniu záhy, napomáha k obnove mikroflóry v črevách, zvyšuje odolnosť organizmu proti stresu, povzbudzuje organizmus k lepšiemu zdraviu a odvádza nebezpečné toxíny von z tela, pomáha udržiavať chemickú rovnováhu, posilňuje imunitný systém, pomáha pri regenerácii svalov, pomáha proti osteoporóze, lieči rany, pomáha pri popáleninách, uľavuje svrbeniu, tíši bolesť, hydratuje pokožku, napomáha chudnutiu.

Revitalize

IMMUNITY

Multivitamínový sirup s pomarančovou príchuťou.

Aké sú účinky Beta glukánu? - posilňuje imunitný systém, znižuje negatívne účinky stresu, funguje ako silný antioxidant, ochrana proti žiareniu a radiaci, nápomocný efekt pri užívaní antibiotík, podporná liečba pri diabetes, protirakovinový efekt, úspešné pôsobenie kombinovaného užitia s klasickou protinádorovou terapiou. Pomáha pri nasledujúcich zdravotných problémoch - alergie, astma, Crohnova choroba, chronický únavový syndróm, cukrovka, fibromyalgický syndróm, vysoký cholesterol, reaumatoídna artritída, nádcha, nachladnutie, rakovina.

Immunity

DETOX PLASTERS

Detoxikačné náplasti.

Účinky detoxikačných náplastí - odbúravajú únavu a prebúdzajú organizmus, urýchľujú metabolizmus a pomáhajú tak regulovať telesnú hmotnosť, tlmia časté bolesti hlavy, kĺbov a chrbta, zmierňujú bolesti nôh, pomáhajú pri telesnom zápachu, či zapáchajúcom dychu, riešia problémy s trávením, podporujú liečbu kožných problémov, pomáhajú pri dýchacích problémoch alebo astme, podporujú cirkuláciu krvi a zlepšujú jej kvalitu, čistia telo pri dlhodobom užívaní liekov a antibiotík, pomáhajú pri vaginálnych výtokoch, podporujú funkciu imunitného systému a posilňujú ho, podporujú psychickú pohodu a zlepšujú kvalitu spánku.

Detox Plasters