biorezonhelp

Pomôžeme vášmu zdraviu

LR Health and Beauty

Pokiaľ telo dostáva vitamíny, minerály a ďalšie životne dôležité prvky, nemá dôvod chradnúť – naopak, stane sa prirodzene odolnejším, čo je tá najlepšia prevencia proti chorobám, ktorej sa nevyrovná žiadny medikament. LR produkty pre zdravie slúžia na posilnenie Vašej telesnej schránky a na naštartovanie Vášho imunitného systému.

LR produkty pre zdravie

Pri výrobe produktov LR Health & Beauty sa kladie dôraz na kvalitné suroviny a na ich výrobe spolupracujú uznávaní odborníci z radov vedcov aj medikov. Výrobky prechádzajú radou kontrol a testov svetových kontrolných inštitútov. LR Health & Beauty je držiteľom niekoľkých prestížnych certifikátov na znak kvality.

LR produkty pre krásu

Krása a zdravie patrí neodmysliteľne k sebe. Byť krásny znamená cítiť sa dobre a vitálne. V LR Health & Beauty sa preto krása a zdravie snúbi v kozmetike. LR Health and Beauty produkty dokážu podtrhnúť prirodzený pôvab a pritom sa o telo aj pleť profesionálne starať. Všetky naše produkty vznikajú v spolupráci s dermatológmi a sú na prírodnej báze.

LR LIFETAKT

LR LIFETAKT spája prvotriedne LR doplnky výživy do individuálnych a kompexných riešení - jednoducho každému na mieru, všetko v jednom balíčku. Ľahké schudnutie už za 28 dní s Figuactiv Body Mission od LR Health and Beauty

LR LIFETAKT stojí na troch pilieroch:

  1. Základné riešenia: Predstavujú najpredávanejšie výrobky LR, vedecky podložené kombinácie produktov, ktoré oslovia široké cieľové skupiny.
  2. Indiviuálne doplnkové produkty: Tieto produkty dopĺňajú základné riešenia. Môžete ich indiviuálne ponúkať zákazníkom zohľadňujúc pritom ich špeciálne požiadavky.
  3. Tipy expertov: V rámci komplexného riešenia Vám LR expert poskytne tipy z oblasti výživý, pohybu a zmeny životného štýlu.
Zo všetky produktov LR LIFETAKT pre vás vyberám zopár produktov. Ak máte zájem o tieto alebo aj iné produkty LR LIFETAKT neváhajte ma kontaktovať.

Figuactiv 28days Body Mission

Ľahké schudnutie už za 28 dní s Figuactiv Body Mission od LR Health and Beauty

Funguje to takto:

  • Jednoducho dve jedlá denne nahraďte Figuactivom. Jedno bežné denné jedlo je dovolené.
  • Zbavte sa kíl ešte rýchlejšie pomocou doplnkových produktov.
  • Využite nášho podrobného informačného sprievodcu. On-line diétny manažér Vás bude motivovať a oslávi Váš úspech spolu s Vami.

Figuactiv 28days Body Mission

LR LIFETAKT Mental Power

Prijímať a zvládať výzvy je súčasťou Vášho života. Každodenné výzvy – súkromné i profesijné – dokážu povzbudiť k malým i veľkým výkonom. Niektorí dokonca tento stres potrebujú, aby vyrazili v ústrety výzvam v čo najlepšej forme. Jedinečná, navzájom prispôsobená kombinácia produktov LR LIFETAKT Mental Power pomáha neutralizovať negatívne účinky stresu v tele a dodáva energiu. Zostanete plne sústredení, aby ste zo seba dostali to najlepšie. Mind Master chráni bunky pred oxidačným stresom a vitamíny a minerálne látky prispievajú k dobrému metabolizmu a nervovému systému. Pro Balance obnovuje dôležitú acidobázickú rovnováhu. To znižuje únavu a vyčerpanosť. Pre tých, ktorí si chcú udržať intenzívny životný štýl – a byť úspešní.

LR LIFETAKT Mental Power

ALOE VIA

Vďaka ošetrujúcej a regeneračnej sile Aloe Vera na ceste za prirodzene peknou a zdravou pokožkou – za tým stojí LR ALOE VIA. Objavte, čím sa značka LR ALOE VIA vyznačuje a získajte svoj celkom osobný spôsob k prirodzene dobre udržiavanej pokožke.

Regenerácia & starostlivosť

Využite prirodzenú regeneračnú silu Aloe Vera pre obzvlášť citlivú alebo poškodenú pokožku. Výrobky LR ALOE VIA vytvoria ochranný film na pokožke, chladia, upokojujú a stimulujú Vašu regeneráciu.

Čistenie & starostlivosť

Aloe Vera je vďaka svojmu bohatému gélu odborníkom pri udržiavaní prirodzenej vlhkosti pokožky. LR ALOE VIA Vás sprevádza na Vašej ceste k žiarivej pleti a postará sa o to, aby bola pokožka jemná na dotyk – pre svieži všestranný blahobyt.

Individuálna starostlivosť & ochrana

Aloe Vera má skutočne všestranný talent – pôsobí nielen regeneračne, ale zároveň aj hydratačne. Takže je o Vás a Vašu rodinu dokonale postarané a ste chránení - od hlavy až po päty.

ALOE VIA ALOE VIA

ZEITGARD

Komplexná starostlivosť ZEITGARD Anti-age System vám pomôže zastaviť čas a zachovať mladistvú pleť na tvári. ZEITGARD bol vyvinutý špeciálne pre profesionálne domáce ošetrenie. Spoľahnite sa na inovatívnu techniku, akú ste doteraz poznali len z kozmetických salónov. Tromi jednoduchými krokmi môžete dosiahnuť dlhotrvajúci úspech. Začnite s čistením tváre do hĺbky pórov, ktoré pleť optimálne pripraví na ďalšie ošetrenie. Následné ošetrenie proti starnutiu dokáže zredukovať vrásky a stimulovať hlbšie vrstvy pokožky s citeľným okamžitým účinkom. Záver tvorí bohaté rekonštrukčné ošetrenie prispôsobené typu pleti, ktoré prispieva k jej regenerácii. Pleť vďaka nemu bude dlhodobo vyzerať mladá a svieža. Už na nič nečakajte a vráťte čas. S ZEITGARD vezmete krásu do vlastných rúk.

Cleansing System

Dôsledná starostlivosť proti starnutiu sa začína jemným čistením so silnými účinkami.

System Anti-age

Ošetrenie za tepla / za studena dokáže vyhladiť vrásky a pleť optimálne pripraví na ďalšie ošetrenie.

Systém starostlivosti

Individuálne rekonštrukčné ošetrenie dokonale prenikne do pripravenej kože, vďaka čomu dosiahne úžasné účinky.

Anti-Age Instant Result

Inovatívna maska s kyselinou hyalurónovou, Q10 a cennými rastlinnými výťažkami poskytuje pleti okamžitý anti-age efekt.

ZEITGARD ZEITGARD