biorezonhelp

Pomôžeme vášmu zdraviu

PowerMatrix

Program PowerMatrix sa vyznačuje maximálnym spojením s Ruskou vedou - od prevratných vedeckých objavov, až po vysoko technologickú výrobu a inovačné marketingové schému. Všetky preparáty, poskytované naším systémom, sú plodom mnohoročnej, usilovnej a tvrdej práce vynikajúcich vedcov z niekoľkých vedeckých skupín, ktoré boli vybrané na základe veľmi prísneho výberového konania.

PowerMatrix...

  • je systém aktívneho, zdravého a dlhého života,
  • je to technológia na špičke ruskej vedy,
  • je to priateľský tím rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí berú zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk.
  • ponúka unikátny výber produktov pre zachovanie mladosti a dobrého zdravotného stavu - výsledok mnohoročnej tvrdej práce skupiny ruských vedcov z niekoľkých vedeckých centier,
  • produkty majú vysokú biologickú aktivitu, ale nie sú v podstate ani liekom, ani potravinovým doplnkom,
  • vysoká efektívnosť, absolútna bezpečnosť bez akýchkoľvek nežiadúcich účinkov, bez toxických alebo alergických reakcii - to sú len niektoré vlastnosti rady produktov spoločnosti POWER MATRIX.

Katalóg produktov

Kliknutím na tento odkaz si môžete stiahnuť celý katalóg produktov s detailným popisom.
V prípade záujmu o kúpu alebo registráciu nás prosím kontaktujte.

Skúsenosti s produktami

Matrix Osteo. Před rokem jsem měl nezaviněnou těžkou havárii s oběma zlomenými koleny, z toho pravé roztříštěné a již 2x operované. Učil jsem se znovu chodit. Problém byl nerovný terén, schody, z kopce i do kopce. Před měsícem jsem začal 2x denně užívat 5 kapek do kojenecké vody. V průběhu měsíce se kolena uvolnila, zvýšila se hybnost a svalový tonus. Dnes si již dovolím vyšlápnout schody do 4 patra bez odpočinku. Neuvěřitelné. A to jsem ještě neužíval podpůrné produkty jako Salutem, AnGel a Relictum, bylo by to ještě lepší. Děkuji za příležitost.

JUDr. Josef Z.

Moje vlastní zkušenost s DECORISEM: Je mi 54 let a v sobotu se mi tvořil na tváři uhor, beďár, jako 17 letému klukovi, prostě zánětlivé a bolavé ložisko. Dnes mi přišly produkty a hned jsem nastříkala Decoris na odličovací tampón a přiložila na postižené místo. Do 5 minut tlak a bolest nebyl a zarudnutí s tím spojené je pryč. Kdybych to nezažila, tak NECHÁPU. Děkuji, děkuji, děkuji.

Hana P.

Moje manažerka, kterou znám už 8 let, nosí pořad čočky v očích. U ni – 3,5 dioptrie. Po 2 dvou měsících kapání Visum včera změnila své čočky na brýle a!!!!! Má – 2,5 dioptrie!!!! Za dva měsíce 1 dioptrii dolu a to vidí špatně na dálku. Normálně je to 0,25 dioptrie za měsíc a u ní 0,5!!!! Super!!!