biorezonhelp

Pomôžeme vášmu zdraviu

Somavedic

Harmonizačný prístroj Somavedic, ktorý by mal byť nevyhnutnou súčasťou všetkých vašich priestorov. Ostraňuje elektrosmog, wify žiarenia, energické záťaže, aktivizuje Vás energicky a pôsobí na dobrý spánok. Pôsobí blahodárne v svojom prostredí, aj na Vašich klientov, zamestnancov. Radi Vám zodpovieme Vaše otázky.

Prístroj vyrába Anglická firma Health Leads pôsobiaca na Európskom trhu už 18 rokov a v 54 krajinách predáva jedinečné produkty, nakoľko nepoužívajú škodlivé aditíva, ftaláty, stearán horečnatý, lepok, laktózu. Väčšina ich produktov je vhodná pre Vegánov a Vegetariánov.

Somavedic Lumen

Somavedic harmonizuje vzťahy v rodine
Zlepšuje metabolizmus
Upravuje spánok

Somavedic odstraňuje všetky nežiadúce vplyvy všetkých druhov geopatogénnych zón, vodných križovatiek, Curyho a Hartmannových pásov, spúšta regeneračné procesy človeka i zvierat v jeho okolí.

Cena: 200€

Lumen

Somavedic Quantum

Posilnený Somavedic Lumen
Harmonizuje prostredie
Vhodný do firiem

Somavedic odstraňuje všetky nežiadúce vplyvy všetkých druhov geopatogénnych zón. Je vhodný v priestoroch, kde sa denne pohybuje množstvo ľudí. Ordinácie, masážne, kozmetické salóny, i firmy.

Cena: 300€

Quantum

Somavedic Harmonie

Doplnené frekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a plesní

Všetky funkcie Somavedicu Lumen, doplnené fekvencie na likvidáciu parazitov, vírusov, baktérií a plesní, pri nechemickej ceste ich likvidácie účinky nastávajú po jednom mesiaci.

Cena: 300€

Harmonie

Somavedic Atlantik

Somavedic upravuje štruktúru, vlastnosti, pamäť a energetický potenciál vody

Somavedic odstraňuje záťaže vody, kt. často spôsobujú bolesti v krku a nedostatočný pitný režim. Podľa užívateľov Somavedic Atlantik vybuduje pitný režim, ktorý je dôležitý na správne fungovanie organizmu.

Cena: 300€

Atlantik

Somavedic Medic

Somavedic harmonizuje prostredie
Vhodný do väčších priestorov
Funkcie Somavedic-u Harmonie a Quantum

Kombinácia Somavedic-ov Harmonie a Quantum. Somavedic Medic je vhodný pre centrá, masážne a kozmetické salóny a pre nehnuteľnosti a statky väčších rozmerov.

Cena: 500€

Medic

Somavedic Medic Uran

Somavedic harmonizuje prostredie.
Vhodný do väčších priestorov
Funkcie Somavedicu Medicu, Harmónie, Quantum a Atlantiku.

Je kombináciou Somavedicu Medicu, Harmónie, Quantum a Atlantiku. Somavedic Uran je vhodný aj pre centrá, salóny a pre nehnuteľnosti a statky.

Cena: 680€

Medic Uran